CREP Protect już w Polsce!

2017-03-17 by pdt

Amerykańska marka CREP Protect pojawiła się właśnie w naszym kraju! Dostępne dotychczas jedynie za granicą kosmetyki do pielęgnacji sneakersów zagościły na sklepowych półkach w Polsce.

CREP Protect 200ml to preparat ochronny w sprayu wykorzystujący technologię nano. Oznacza to, że cząsteczki wody zostają odepchnięte przez co nie utrzymują się na powierzchni impregnowanego materiału. Dzięki temu nawet delikatne materiały wrażliwe na wodę stają się na nią bardziej odporne. Ponadto zanieczyszczenia, takie jak kurz i błoto dużo trudniej przywierają i jednocześnie stają się łatwiejsze do usunięcia z powierzchni buta. Preparat CREP Protect 200ml nadaje się do wszystkich rodzajów skór naturalnych i syntetycznych.

CREP Protect Cure to uniwersalny preparat czyszczący do różnych materiałów. Wyczyści wszystko, od skóry przez płótno a także… winyl! Pojemność 200ml wystarcza na długie użytkowanie. Wielofunkcyjny charakter płynu sprawia, że znika konieczność stosowania różnych środków do różnych materiałów. Teraz cały but wyczyścisz jednym specyfikiem.

CREP Protect Cure Travel to podręczny zestaw w skład którego wchodzi wspomniany wyżej preparat czyszczący w kompaktowej buteleczce, drewniana szczotka z naturalnego włosia oraz ściereczka z mikrofibry. Całość zapakowano w zamykany na zamek piórnik dzięki czemu można w łatwy sposób zabrać gotowy zestaw w podróż lub po prostu trzymać go w jednym miejscu.

Zestawienie zamyka CREP Protect Pills. To absolutna nowość, niespotykana u konkurencji. Kapsułki odświeżające do butów. Na pierwszy rzut oka uwagę zwraca nietypowy kształt przypominający tabletkę. Produkt należy przekręcić w celu uwolnienia aromatu a następnie umieścić wewnątrz buta. Po kilku godzinach kombinacja zapachowa wraz z pochłaniaczem neutralizuje nieprzyjemny zapach i Wasze buty są znów świeże i pachnące.

Wszystkie produkty z serii CREP Protect dostaniecie online na stronie distance.pl a już niebawem trafią do sprzedaży w wybranych salonach stacjonarnych Sneakers by Distance.

Crep Protect

Crep Protect

Crep Protect

Crep Protect

Crep Protect