Czas kobiet: PLNY LALA

2020-02-04 by AnnaWy

Streewaer wciąż nie przestaje zaskakiwać. A ostatnie lata to złoty czas dla marek produkujących odzież streetwearową. Noszą ją wszyscy – od zwykłych, szarych ludzi, aż do największych gwiazd i celebrytów. Ubrania streetwearowe to już nie tylko ulica. Zakładane są zarówno na co dzień, jak i podczas wielkich wydarzeń. PLNY LALA doskonale o tym wie i regularnie zaskakuje kolejnymi, nowymi kolekcjami, które dziewczyny w Polsce i za granicą wprost uwielbiają!

Kultowe już hasło KIS MY ASS, zna każdy. A Warszawską Lalę noszą nie tylko mieszkanki naszej pięknej stolicy. Good Luck 13, Ooops I did it again, Miłość, KISS, Friends Over Beaches, No 1, Friday I’m in Love, Pina-Colada, But First Prosecco, Change the Rules, Stand by Me, Queendom to tylko niektóre z napisów, które lądują na ubraniach PLNY LALA. Najpierw jednak powstały PLNY Textylia. Założyciele: Jacek Graniecki (TEDE) oraz Michał Rejent (Pan Kruger) dość szybko jednak spostrzegli, że tego typu ubrania chętnie będą nosić nie tylko mężczyźni, ale również dziewczęta. Zaczęło się od kilku elementów damskiej garderoby. Obecnie PLNY LALA oferuje spodnie, bluzy, T-Shirty, body, stroje kąpielowe, skarpetki, bieliznę, piżamy, szlafroki, kurtki, torebki, sukienki, spódniczki, a także akcesoria: zapachy do aut, kubki, breloczki, świeczki czy poduszki. Każda pora roku i każdy, wyjątkowy dzień świętowane są przez markę nową kolekcją. Właścicielce i głównej projektantce marki Elisie Minetti pomysły nie kończą się nigdy. Nowe hasła, kolory, fasony, wzory często są inspiracją dla innych i wyznaczają najnowsze trendy, nierzadko zostawiając swoją konkurencję daleko w tyle. Ubrania PLNY LALA można kupić online na stronach internetowych plnylala.pl  i holahola.pl, a także stacjonarnie w Warszawie przy ulicach: Marszałkowskiej, Chmielnej i Koszykowej oraz we Wrocławiu w sklepie PLNY.WRO.

Marka rozrasta się, a jej znaczenie dla polskiego (a także zagranicznego) streetwearu rośnie. Po ubrania sięgają światowej sławy modelki i aktorki, chętnie pokazując się w tych bardzo kobiecych, wygodnych i interesujących ubraniach. To czym wyróżnia się marka to nie tylko same w sobie fantastyczne ubrania, ale również fakt, że tworzone są dla każdej kobiety, bez względu na jej wzrost czy wagę. Rozmiar nie ma żadnego znaczenia – sięgając po PLNY LALA każda kobieta może czuć się wyjątkowo i niezwykle kobieco. Nawet wtedy, kiedy zakłada na siebie dres 🙂