Najmodniejsze klapki na lato 2021, które znajdziesz na distance.pl

2021-07-09 by Ewelina G

Najmodniejsze klapki i japonki na lato 2021 zaskakują, ale też odnoszą się do dobrze znanych nam z przeszłości trendów.

Lato za pasem, wakacyjne urlopy trwają w najlepsze, a to może oznaczać tylko jedno – pora wyposażyć swoją garderobę w najmodniejsze klapki na lato 2021. Na distance.pl znajdziecie całe mnóstwo topowych modeli, wyprodukowanych przez znane marki i wpisujących się w wiodące trendy. O jakich klapkach i japonkach mowa? O tym w tekście poniżej!

[Najmodniejsze klapki na lato 2021] Japonki

Klapki, które do tej pory kojarzone były głównie z modą basenową czy plażową, latem 2021 podbijają ulice stolic mody. O jakich butach mowa? Oczywiście o japonkach. Te w sportowym stylu, na platformie, a do tego z logotypem – to najmodniejsze warianty w ostatnim czasie. Noszą je niemal wszyscy trendsetterzy i trendsetterki. Które dobierzesz do swojego stylu?

Japonki Tommy Hilfiger

[Najmodniejsze klapki na lato 2021] Birkenstocki

Klapki marki Birkenstock wciąż nie wychodzą z mody. Słynny brand ma w swojej ofercie różne modele – od klasycznych z dwoma paskami, po japonki czy te z jednym paskiem, a nawet i gumowe. Te buty, nieraz nazywane najwygodniejszymi na lato, to ponadczasowa inwestycja, którą zdecydowanie warto poczynić.

Klapki Birkenstock Arizona

[Najmodniejsze klapki na lato 2021] Sportowe klapki

Gumowe klapki z logotypem na cholewce, o streetwearowym zacięciu, to kolejny hit lata 2021. Sprawdzą się na plaży, nad basenem, ale też… w miejskiej dżungli, jako element kontrastowy kobiecej stylizacji. Wygodne i uniwersalne – czego chcieć więcej?

Klapki Polo Ralph Lauren

Klapki i japonki na lato 2021 – inspiracje z Instagrama

A co z klapkowo-japonkowymi trendami na Instagramie? Tam trendsetterki i trendsetterzy prezentują nam dwie skrajności – albo bardzo oryginalne modele tych butów, albo zupełnie klasyczne. Daj się zainspirować!

Sonia Lyson w tym sezonie stawia na proste, czarne japonki o nieco grubszej podeszwie. 

Pernille Teisbaek z kolei wybiera białe, sportowe klapki z paskami zapinanymi na rzepy.

Kosta Williams swój czarny total look zestawił z równie czarnymi, minimalistycznymi klapkami w sportowym stylu.

Z kolei Kamil Pawelski, szerzej znany jako @eskluzywny_menel, wybiera ponadczasową klasykę – klapki marki Birkenstock.