NIKE AIR FORCE 1 HIGH ’07 LV8 „Flax Pack”

2017-10-22 by aleksandrags

Sezon zimowy u lubianej przez wszystkich marki Nike zapowiada się naprawdę ciekawie! Kolejne wydanie popularnego i pożądanego ‚Flax pack-a’ było nieuniknione.

W pierwszej kolejności przedstawiamy Wam legendę wypuszczoną na rynek w 1982 roku. Nike Air Force One – nazwane na cześć samolotu prezydenta USA.

Początkowo przeznaczone do gry w kosza, w których zastosowano nowatorski system Nike Air – zapewniający zdecydowaną poprawę przyczepności do zmiennego podłoża. Bardzo charakterystycznym elementem jest pasek z rzepą na kostkę, którego zadaniem jest utrzymanie najwyższej stabilności. Model Air Force 1 High charakteryzują się niebanalnym wykonaniem z wysokiej jakości nubuku. Kolorystyka, jak sama nazwa packa wskazuje, utrzymana jest w odcieniu, który odzwierciedla kolor pszenicy. Na szczycie buta zauważyć można perforacje poprawiające wentylację. Całość postawiona jest na grubej gumowej podeszwie. Na panelu bocznym znajdziemy branding marki w postaci tradycyjnego Swoosha. Największe zalety tego buta to wytrzymałość, stabilność i ponadczasowy wygląd. To jeden z naszych faworytów na długie jesienne wędrówki.

Możecie je kupić w naszych sklepach stacjonarnych oraz na distance.pl