Adidas Ultraboost 4.0

by Wojtas

Pewnie każdy z was ma w szafie jeden taki model buta, w którym chodzi zdecydowanie częściej niż w innych. W wielu przypadkach jest to ulubiony model, do którego posiadacz ma pewien sentyment. Zdarzają się też tacy, którzy jako Beatersy traktują najmniej wartościową parę w kolekcji. Ja należę zdecydowanie do tej grupy, która uważa, że buty są do chodzenia, ale z racji, że przede wszystkim cenię sobie komfort i wygodę, najczęściej na moich nogach można znaleźć Adidas UltraBoost!

Czytaj dalej Adidas Ultraboost 4.0

RECENZJA: Nike Air Force 1 Ultraforce Mid „Cool Grey”

by pdt

Wybór najbardziej kultowych sneakersów w historii jest łatwiejszy, niż by się wydawało. Ponieważ chcąc wskazać na konkretny model, który powinien jako pierwszy wizualizować się w głowie na hasło „sneakers”, z pomocą przychodzi nam… statystyka. Bo jeśli nie najlepiej sprzedający się model butów sportowych w historii, to co innego? Mowa rzecz jasna o Nike Air Force 1. Obecne na rynku nieprzerwanie od roku 1982, podłożyły podwaliny pod ten sport i po dziś dzień stanowią świetną propozycję dla niemalże każdego. Propozycję, która właśnie stała się jeszcze lepsza. Czytaj dalej RECENZJA: Nike Air Force 1 Ultraforce Mid „Cool Grey”

RECENZJA: adidas EQT Support Ultra PK „Core Black”

by pdt

Większość wpisów poświęconych butom z rodziny adidas EQT kwitowaliśmy stwierdzeniem, że rok 2017 może okazać się rokiem EQT. Niemiecka marka w niezwykle aktywny sposób obchodzi ćwierćwiecze adidas EQT. Jedną z nowych propozycji stanowią adidas EQT Support Ultra Primeknit. Dziś na warsztat bierzemy czarną wersję kolorystyczną buta. Zapraszamy do recenzji butów adidas EQT Support Ultra PK „Core Black”!

Czytaj dalej RECENZJA: adidas EQT Support Ultra PK „Core Black”

RECENZJA: Nike Lunarforce 1 Duckboot

by pdt

Projektanci Nike lubują się w hybrydach. Odkąd sięgam pamięcią firma z Oregonu eksperymentowała ze swoimi modelami, łącząc często pozornie niepołączalne konstrukcje w nową całość. Bohater dzisiejszego wpisu ma bogatą historię która nierozerwalnie wiąże się z… koszykówką. Zapraszamy na recenzję modelu Nike Lunar Force 1 Duckboot!

Czytaj dalej RECENZJA: Nike Lunarforce 1 Duckboot