Sneakersevent Amsterdam – Sneakers by Distance

2016-05-04 by Mahol

Łapcie video relację z imprezy Sneakersvent jaka odbyła się w Amsterdamie. Byliśmy tam z naszą ekipą #DSTNCTEAM w składzie Pinio, Ryba i Mahol. Frekwencja była trochę mniejsza niż w Paryżu ale przełożyło się to na fajny klimat jaki panował w trakcie eventu.

Jako jedyni z Polski reprezentowaliśmy polską scenę sklepowo-kicksową, która coraz lepiej znana jest za granicami naszego kraju. Usłyszeliśmy wiele miłych słów i otrzymaliśmy sporo wsparcia od holenderskich sneakerheadów, resellerów czy zwykłych zajawkowiczów. Pokazaliśmy ok 150 par. Zabraliśmy ze sobą wszystko co mamy w SBD najlepszego i znowu wygrała selekcja od Jordan Brand. Nie było to zaskoczeniem ale mamy nadzieję, że będziemy mogli pochwalić się jeszcze mocniejszymi kicksami przy następnej okazji.

Autor: Mahol

W latach 90-tych był niezłym window shopperem ale już wtedy miłość do koszykówki nie pozwalała mu spokojnie przejść obok pary dobrych kicksów. Zajawka na kolekcjonowanie urodziła się w 2007 roku, a od 2011 jest ściśle związany z projektem Sneakers by Distance. Mahol to przykład osoby, która połączyła swoją pasję z pracą. Lepszego układu nie ma :) . Insta: IGMAHOL

Więcej o autorze