Vans na zimę

2019-11-19 by inkareg

Mamy koniec listopada, lada dzień grudzień. Jesień może jeszcze jest ciepła i nic nie zapowiada zmian, ale i tak powinniśmy się przygotować na ewentualną zimę stulecia. Widzieliście już najświeższe nowości od Vans? Oto one!

Marka Vans to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku streetwearowym, zarówno ze względu na swoje ubrania jak i buty. Kochają je wszyscy, od zapalonych skejtów po ludzi, którzy po prostu cenią sobie wygodę i ładny design. Klasyczne czarne buty sportowe Vans Old Skool są podstawą w szafie każdego – zarówno kobiety jak i mężczyzny, i to samo tyczy się modelu Vans Sk8-Hi. Marka, specjalnie na zimę, wprowadziła na rynek kolejną wersję tych właśnie butów

Wysokie Vans Sk8-Hi Mte 

Vans

Dobrze znane wszystkim sneakersy Vans Sk8-Hi Mte w zimowej wersji to przede wszystkim wygoda, fajny wygląd i ciepło. To buty sportowe, których cholewka została uszyta z dwóch rodzajów skóry – naturalnej i zamszowej. Dzięki temu zabiegowi buty są wytrzymałe, dobrze leżą na stopie i tak samo dobrze na niej wyglądają. Vansy Sk8-Hi Mte sięgają za kostkę, czyli w sam raz na zimę – będą zapewniały ciepło w chłodniejsze dni. Utrzymanie wyższej temperatury zapewnia też dość gruba podeszwa. Marka oferuje do wyboru dwie wersje butów – damską i męską. 

Damska czy męska? 

Męska wersja Vansów to przewaga kolorów brązowego i czarnego, jednak z zachowaniem charakterystycznych dla marki białych elementów po bokach cholewki. Tak jak w innych modelach butów, z tyłu podeszwy zostało umieszczone logo Vans. Takie sneakersy dostaniesz na przykład na tej stronie. 

Druga, różowa wersja z białymi elementami jest skierowana do kobiet. Tutaj również na gumowej podeszwie zostało umieszczone charakterystyczne logo marki Vans, które dobrze wygląda na każdym modelu. Sk8-Hi Mte to buty sportowe, które z pewnością powinny dołączyć do twojej zimowej kolekcji, a możesz je kupić tutaj

Nie czekaj na srogą zimę – kup swoje Vansy już dzisiaj!