NMD Custom – Distance x Embro x Multirenowacja

by Pinio

To co jeszcze niedawno było tylko projektem, stało się faktem. Razem z chłopakami z Embro i Multirenowacji postanowiliśmy stworzyć custom bazujący na jednym z najpopularniejszych modeli ostatnich sezonów – NMD. Na filmie, który znajduje się poniżej, zobaczycie jak wygląda proces tworzenia takiego niepowtarzalnego buta, a także dowiecie się co nieco więcej o Embro. Kto za tym stoi, jak to powstało, a także czym chłopaki kierują się w swojej pracy. Enjoy!

Cleant x Distance drop 2

by Pinio

Po pierwszym dropie hoodie w kolorze DSTNC, zarówny my jak i chłopaki z Cleant, dostaliśmy od Was setki wiadomości z zapytaniami czy bluzy będą jeszcze dostępną. Teraz możemy Wam już powiedzieć, że tak. Nie ukrywamy, że bardzo cieszy nas fakt, że nasz kolor tak dobrze przyjął się w środowisku, a ilość chętnych przerosła nasze oczekiwania. Drop numer dwa będzie miał miejsce w Poznaniu – czyli naszym mieście. Wszystko odbędzie się 10 listopada o godzinie 16.00 w galerii Posnania. Tak jak w przypadku pierwszego dropu – jedna bluza na jeden zakup.

Jeżeli jesteś spoza Poznania – dużo osób oferuje swoją pomoc przy zakupie. Oczywiście za niewielką opłatą.

Sprawdźcie jak wyglądał pierwszy drop, który miałem miejsce w Warszawie przy Marszałkowskiej, a także dołączcie do wydarzenia.Widzimy się w piątek!