Zwroty, wymiany i reklamacje w sklepie internetowym Sneakers.pl

Wymiany

W celu wymiany towaru najpierw zwróć zakupy, a następnie złóż nowe zamówienie. Więcej informacji na temat zwrotu w następnym akapicie.

 

Zwroty

Wszystkie zakupione towary podlegają zwrotom w ciągu 100 dni. Okres 100 dni liczymy od momentu otrzymania paczki, doręczonej przez kuriera. W przypadku gdy z jakichkolwiek powodów, otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań, możesz dokonać zwrotu. Całkowitym zwrotom należności, podlega jedynie nieużywany towar.
Dla Twojej wygody udostępniliśmy usługę w serwisie SzybkieZwroty.pl/SNEAKERS , dzięki której szybko i bezpłatnie dokonasz zwrotu. Korzystając z tej metody również należy dołączyć formularz. Koszty odesłania paczki inną metodą pokrywa kupujący.
Po otrzymaniu paczki obsługa sklepu w ciągu 7 dni zwróci pieniądze. Zwrot należności za zwrócony towar zostanie dokonany w taki sam sposób jaki zostało opłacone zamówienie. W przypadku zamówień za pobraniem (opłaconych przy odbiorze), prosimy o podanie numeru rachunku bankowego, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy za zwrócony towar. W celu zwrotu zakupionego produktu wydrukuj formularz odstąpienia od umowy (dostępny do pobrania na końcu strony). Wypełnij dane i odeślij produkt w opakowaniu wraz z oryginałem dowodu zakupu na adres podany w formularzu.

Pamiętaj, że oryginalnie opakowanie jest również wartością produktu, zabezpiecz paczkę folią lub papierem.

 

Reklamacje

Wszystkie zakupione towary podlegają przepisowi o 24 miesięcznej odpowiedzialności sprzedawcy. Reklamowany produkt przekazywany jest do ekspertyzy niezależnego rzeczoznawcy. Reklamacja zostaje rozpatrzona w ciągu 14 dni od chwili otrzymania przesyłki zwrotnej. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi konserwacji oraz usterki powstałe na skutek złego przechowywania, użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, uszkodzeń mechanicznych lub zdarzeń losowych. W celu złożenia reklamacji wydrukuj formularz reklamacji, który dostępny jest poniżej. Wypełnij dane i odeślij produkt wraz z oryginałem dowodu zakupu na adres podany w formularzu reklamacyjnym Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

 

Niezbędne formularze

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

REKLAMACJA BUTÓW

To Top